Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Wakacyjna oferta tanecznych lekcji indywidualnych w AT Esens cena: 60.00 PLN

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Ulica: Gajowicka 177
Osoba / Firma: Akademia Tańca Esens
Email: pok.esens@gmail.com
Telefon: (+48) 71 72 30 720
Strona www: http://www.esens.com.pl
   
Treść:

 

Z okazji zbliżających się wakacji jak również sezonu ślubnego Akademia Tańca Esens przygotowała dla Państwa specjalną ofertę lekcji indywidualnych.

Potrzebujesz nauczyć się tańczyć na swój pierwszy taniec, ale nigdy nie tańczyłeś i jesteś przerażony ? Bez obaw, nasi instruktorzy gwarantują, że nauczą tańczyć każdego! Posiadamy cztery sale taneczne, w dwóch siedzibach we Wrocławiu- na ul. Gajowickiej i Robotniczej. Możesz zatem wybrać tą, która bardziej Ci odpowiada. Wykwalifikowani instruktorzy i świetna atmosfera sprawia, że nasi klienci zawsze wychodzą z zajęć zadowoleni i polecają nas znajomym. Lekcje indywidualne dopasowujemy terminowo do grafiku klienta- świadczymy swoje usługi 7 dni w tygodniu, 24 godziny! Pracujesz do późna i wszystkie inne szkoły mają już zamknięte? Nasza oferta jest specjalnie dla Ciebie! Możesz nauczyć się tańczyć w rytm swojej wymarzonej piosenki- nauczyciel nie narzuca muzyki lecz dopasowuje się do waszych wymagań.

Posiadamy dwa rodzaje pakietów lekcji indywidualnych – STANDARD- gdzie sala i instruktor są tylko do Państwa dyspozycji i TANIEC- gdzie jest możliwość współdzielenia sali z inną parą. Lekcja w opcji standard kosztuje już od 70zł za parę, a w taniej już od 60zł!

Konkurencyjne ceny, gwarancja satysfakcji i pełny profesjonalizm wyróżnia naszą szkołę na rynku wrocławskich szkół tanecznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem na naszej stronie internetowej :  http://www.esens.com.pl

Pozdrawiamy,

Zespół Akademii Tańca Esens

Ul. Gajowicka 177 i Robotnicza 70J

Wrocław

Tel: http://esens.com.pl/">(+48) 71 72 30 720

Znajdź nas również na facebooku:  http://www.facebook.com/AkademiaTancaEsens
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2018-06-19 | Ogłoszenie ważne do: 2018-08-18 | Liczba wyświetleń strony: 904

Aktualności
więcej aktualności
Reklama