Zaloguj się

Zaawansowane
Ślub w deszczu

Gdyby można było opłacić słoneczną pogodę w Dniu Ślubu pewnie 90 % par młodych zdecydowałoby się na taki wydatek... Ale niestety, natura jest nieprzewidywalna. I choć każdy z nas liczy na to, że jemu deszcz nie groźny, ostatnie lato pokazuje,że Wybrańców Losu jest nieco mniej niż kiedyś. Nie warto zadręczać się i z uporem wypatrywać słońca a wyjść na przeciw deszczowym dniom i odpowiednio się zabezpieczyć. Właściwie największe i najlepsze zabezpieczenie już jest- ramiona naszego przyszłego Męża. Reszta to już praktyczny dodatek.

 

A zatem... Przy deszczowym ślubie nie może zabraknąć ogromnego parasola. Parasol powinien być duży, by zmieścić dwoje. Może być biały, écru, czarny, a i kolorowy. Jego podstawowa zasada to funkcja ochronna ale dla bardziej wymagających można się zastanowić jak przybrać go kwiatami i dodać mu charakteru dodatkowej, awangardowej ślubnej dekoracji. Sam parasol jak i zdjęcia pod nim są wyjątkowo romantyczne.

Ważną sprawą jest umówienie się ze Świadkiem, Drużbą czy bliską osobą o to by zabezpieczyły Wasze wyjście z auta, z Kościoła.

Buty. Wydaje się praktyczniejsze jeśli Panna Młoda wybierze buty ze skóry- małe prawdopodobieństwo zafarbowania sukienki, co może się zdarzyć w przypadku kolorowych, zamszowych bucików.

Kalosze? Coraz częściej oglądając zdjęcia z irlandzkich ślubów słynących z deszczowej pogody widać kalosze na stopach Pani Młodej , Pana Młodego i Druhen. Firmy produkujące kalosze prześcigają się w kolorowych wzorach. Przy szaleństwie kaloszowym zdjęcia ślubne będą niezapomnianą pamiątka .

Makijaż - zdecydowanie przy wzruszających chwilach pełnych emocji, a jeszcze zakraszanych deszczem należy zdecydować się na trwałe podkłady , cienie i wodoodporny tusz. Uchroni to Panie Młode przed rozmyciem i rozmazaniem makijażu.

Włosy -większość z Panien Młodych decyduje się na trwałe , mocne ułożenie a specjalne środki do włosów zapobiegają zniszczeniu fryzury.

Na koniec pamiętajmy - najważniejsze w Dniu ślubu jest wspaniały uśmiech, Wasze emocje i uczucie, które ogrzeje Was i innych. Nawet jeśli trochę zmoknięcie to szukajcie w deszczu plusów nie minusów.

Na pewno bukiet i dekorację nie zwiędną, przyjemniej się będzie tańczyć, a niebanalne kadry w reportażu ...będą wyjątkową pamiątką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności
więcej aktualności
Reklama